Category Archives: Rezultati

Ukupni poredak timske lige u sezoni 2016.-2017.

1. kolo 10. 10. 2016
2. kolo 12. 11. 2016.
3. kolo 11. 03. 2017.
4. kolo 13. 05. 2017.

S
P
N
I
DM
IM
OMS
DS
IS
SETOVI
DP
IP
POENI
BODOVA
SQUASHTOWER87012552077215695761334414
SQUASHAHOLICS8521221012714130105882922912
DOBRI MOMCI8413161605660-49931017-249
STUDOŠI8116724-173679-438191108-2893
RECKETLON8107823-153574-397981058-2602

________________________
S = susreta | P = pobjeda | N = nerješeno | I = izgubljeno
DM = dobiveni mečevi | IM = izgubljeni mečevi | OMS = omjer mečeva po susretu
DS = dobiveni setovi | IS = izgubljeni setovi| SETOVI = omjer setova
OP
= osvojeni poeni | IP = izgubljeni poeni | POENI = omjer poena

1. Kolo

TIM
IGRAČ
TIM
IGRAČ
I
II
III
IV
V
MEČ
RECKETLONJosip KazalickiSQUASHAHOLICSFeđa Gjukić118611611131151123
RECKETLONRobert ĐidaraSQUASHAHOLICSIvo Dujmov61161121103
RECKETLONKrešimir LjuljSQUASHAHOLICSMarko Leban41191191103
RECKETLONSQUASHAHOLICSSiniša Belamarić01101101103
DOBRI MOMCIMarko LušićSTUDOŠIPaulina Radoš711611119116141232
DOBRI MOMCIDalibor ŠusterSTUDOŠISven Orlić1176111141517121032
DOBRI MOMCIDean PlavljanićSTUDOŠIJanko Vončina311121011311231
DOBRI MOMCISrećko BlagojevićSTUDOŠIAna Kamenski11511551171151123
SQUASHTOWERMartin KegelDOBRI MOMCIDalibor Šuster11811611330
SQUASHTOWERRoko VončinaDOBRI MOMCIDean Plavljanić11511111430
SQUASHTOWERViktor MilosavljevićDOBRI MOMCISrećko Blagojević11211511530
SQUASHTOWERIvan KrznarićDOBRI MOMCIJan Cerovac11211211430
SQUASHAHOLICSFeđa GjukićSTUDOŠIPaulina Radoš211118711117131132
SQUASHAHOLICSIvo DujmovSTUDOŠISven Orlić116114121030
SQUASHAHOLICSMarko LebanSTUDOŠIJanko Vončina8111151113116131132
SQUASHAHOLICSSiniša BelamarićSTUDOŠIAna Kamenski11811411430
SQUASHTOWERRoko VončinaSQUASHAHOLICSFeđa Gjukić1012121011811531
SQUASHTOWERViktor MilosavljevićSQUASHAHOLICSIvo Dujmov11711511430
SQUASHTOWERIvan KrznarićSQUASHAHOLICSMarko Leban116131111630
SQUASHTOWERVedran ŠvonjaSQUASHAHOLICSSiniša Belamarić11811511430

2. Kolo

I
II
III
IV
V
MEČ
DOBRI MOMCIMarko LušićRECKETLONJosip Kazalicki11781111961111532
DOBRI MOMCIDean PlavljanićRECKETLONVedran Maljković51111811611731
DOBRI MOMCIDomagoj KovačRECKETLONMarko Umičević119131111730
DOBRI MOMCISrećko BlagojevićRECKETLONRobert Đidara11411581111331
SQUASHTOWERRoko VončinaSTUDOŠIIvica Jurkić11411411430
SQUASHTOWERViktor MilosavljevićSTUDOŠIKarlo Kiš11411311430
SQUASHTOWERFranka VidovićSTUDOŠIAna Kamenski11211311230
00
DOBRI MOMCIMarko LušićSQUASHAHOLICSPetar Galeković118101281111781123
DOBRI MOMCIDean PlavljanićSQUASHAHOLICSKrešimir Mudrovčić711211141261113
DOBRI MOMCIDomagoj KovačSQUASHAHOLICSDamir Rukavina116101211711531
DOBRI MOMCISrećko BlagojevićSQUASHAHOLICSKatarina Milas121011611730
SQUASHTOWERRoko VončinaRECKETLONJosip Kazalicki11711111430
SQUASHTOWERViktor MilosavljevićRECKETLONMarko Umičević11311911530
SQUASHTOWERIvan KrznarićRECKETLONRobert Đidara11011411330
SQUASHTOWERFranka VidovićRECKETLONMladen Čuturilo121011211730
RECKETLONJosip KazalickiSTUDOŠISven Orlić119117811121031
RECKETLONVedran MaljkovićSTUDOŠIIvica Jurkić11411811830
RECKETLONMarko UmičevićSTUDOŠIKarlo Kiš11911911330
RECKETLONMladen ČuturiloSTUDOŠIAna Kamenski11851111711731

3. Kolo

I
II
III
IV
V
MEČ
DOBRI MOMCIDalibor ŠusterSQUASHAHOLICSPetar Galeković31181151103
DOBRI MOMCIDomagoj KovačSQUASHAHOLICSKrešimir Mudrovčić91141141103
DOBRI MOMCISrećko BlagojevićSQUASHAHOLICSFeđa Gjukić91151121103
DOBRI MOMCITin BosekSQUASHAHOLICSMislav Petrović11161151111811332
SQUASHTOWERLuka PuškadijaRECKETLONJosip Kazalicki1113181611541111432
SQUASHTOWERVjeran KrvavicaRECKETLONMarko Umičević11211411830
SQUASHTOWERRECKETLONRobert Đidara01101101103
00
DOBRI MOMCIDalibor ŠusterSTUDOŠISven Orlić1171210141230
DOBRI MOMCIDomagoj KovačSTUDOŠIOgnjen Stipetić11731161161113
DOBRI MOMCISrećko BlagojevićSTUDOŠIKarlo Kiš115112121030
DOBRI MOMCITin BosekSTUDOŠIIvan Tukarić11411111330
SQUASHTOWERLuka PuškadijaSQUASHAHOLICSPetar Galeković11911251151191123
SQUASHTOWERVjeran KrvavicaSQUASHAHOLICSKrešimir Mudrovčić1113101261103
SQUASHTOWERSQUASHAHOLICSFeđa Gjukić01101101103
SQUASHTOWERSQUASHAHOLICSMislav Petrović01101101103
RECKETLONJosip KazalickiSTUDOŠISven Orlić11661181111551123
RECKETLONMarko UmičevićSTUDOŠIOgnjen Stipetić118911131511411332
RECKETLONRobert ĐidaraSTUDOŠIKarlo Kiš911911118101213
RECKETLONSTUDOŠIIvan Tukarić01101101103

4. Kolo

IGRAČI
IGRAČI
I
II
III
IV
V
MEČ
RECKETLONJosip KazalickiSQUASHAHOLICSMarko Leban11711911530
RECKETLONRobert ĐidaraSQUASHAHOLICSDamir Rukavina71171121103
RECKETLONKrešimir LjuljSQUASHAHOLICSTino Oreščanin91151171103
RECKETLONMladen ČuturiloSQUASHAHOLICSKatarina Milas21191181103
STUDOŠIPaulina RadošSQUASHTOWERViktor Milosavljević101211681191113
STUDOŠISven OrlićSQUASHTOWERIvan Krznarić31111901121113
STUDOŠISQUASHTOWERLuka Puškadija01101101103
STUDOŠISQUASHTOWERVjeran Krvavica01101101103
RECKETLONJosip KazalickiDOBRI MOMCIDean Plavljanić11811751111931
RECKETLONRobert ĐidaraDOBRI MOMCIDomagoj Kovač61111121103
RECKETLONKrešimir LjuljDOBRI MOMCISrećko Blagojević41131171103
RECKETLONMladen ČuturiloDOBRI MOMCIJan Cerovac91141111103
STUDOŠIPaulina RadošSQUASHAHOLICSMarko Leban11511111230
STUDOŠISven OrlićSQUASHAHOLICSDamir Rukavina71111611511931
STUDOŠISQUASHAHOLICSTino Oreščanin01101101103
STUDOŠISQUASHAHOLICSKatarina Milas01101101103
SQUASHTOWERViktor MilosavljevićDOBRI MOMCIDomagoj Kovač11611711830
SQUASHTOWERIvan KrznarićDOBRI MOMCISrećko Blagojević11811211830
SQUASHTOWERLuka PuškadijaDOBRI MOMCITin Bosek11911511530
SQUASHTOWERVjeran KrvavicaDOBRI MOMCIJan Cerovac141211891111531

SquashTower Open 2016.-2017. poredak

IGRAČ
UKUPNO
1 kolo
2 kolo
3 kolo
4 kolo
5 kolo
6 kolo
1Martin Kegel68701781781811500
2Petar Galeković582123104921070156
3Ivan Krznarić57014414114114400
4Vedran Švonja52315501201231250
5Feđa Gjukić4205701046069130
6Nikola Mikac398107081951150
7Viktor Milosavljević37001200155950
8Darko Terek36084927163500
9Srđan Maksimović3331811520000
10Krešimir Mudrovčić3269581628800
11Vedran Žbulj31365715284410
12Matija Mikac2330525765590
13Paulina Radoš2287457055420
14Dalibor Šuster2126338545700
15Josip Kazalicki1844351365400
15Siniša Belamarić1843902600119
16Vjeran Krvavica1773706041390
17Vice Buljanović1685536400370
18Tin Bosek1563201702582
19Roko Vončina15200152000
20Filip Kos1231834035360
21Andrej Pegan12260620000
22Ivica Jurkić98350342900
22Marko Leban980000098
23Marko Lušić9541540000
24Jan Cerovac922623321100
25Vuk Brcanski740007400
26Domagoj Kovač7254001800
27Pjer Rendić700000070
28Srećko Blagojević6716051000
29Sanjin Matković6129320000
29Damir Rukavina61202615000
30Marijan Marđetko600600000
30Franka Vidović6001704300
31Matija Kostelac590000059
32Predrag Rojko5500292600
33Jurica Benčik4700230240
33Matija Jelavić47001114220
34Vedran Milović45015201000
35Sven Orlić400400000
36Igor Pejić390003900
37Ivo Dujmov380038000
38Srećko Blagojevic370003700
39Josipa Peršun360000360
40Juraj Zagorc3302013000
41Sinisa Belamarić320003200
42Dean Plavljanić290290000
43Krešimir Janeš280082000
44Ramon Gantz268000180
44Andrijana Katalenić260000260
45Marko Božić232300000
45Jurica Bencik230002300
45Haris Pavletić230000230
46Tia Franović2211110000
47Marian Stepan200000200
48Dragan Grgić160001600
49Tin Špirić141400000
50Katarina Milas130130000
51Ivan Dorić121200000
51Mislav Petrović120001200
52Drago Bajs101000000
53Dean Sinovčić9900000
53Marko Čorluka9090000
53Tin Spirić9009000
53Čuturilo9000900
54Ana Stojanović8080000

2. start fun junior squash open

POREDAK IGRAČA 2. START FUN JUNIOR SQUASH OPEN

Proteklog vikenda 29.-30. listopada 2016. održan je drugi po redu “Start Fun junior squash open” na kojem je nastupilo 40-ak natjecatelja iz susjedne Slovenije, Zagreba i Rijeke.

GU11                                                 

  1. NANJA URH
  2. GLORIA GALIĆ
  3. LAURA ŠVRLJUGA
  4. DORA REŽIĆ
  5. LUCE MARUŠIĆ
  6. JULIJA VIDIC
  7. ZOJA BERCE

BU11  

  1. FRAN PAVLIĆ
  2. DUJE BARAS
  3. LOVRO BIŠČANIĆ
  4. VEDRAN BATISTA
  5. VITO BELAMARIĆ

GU13

  1. VIKTORIA SUDAN
  2. KAJA AMIDŽIĆ
  3. ROZA MILIČIĆ
  4. NIKA NOVOSEL
  5. ENA ČARGONJA

BU13                                                                           

  1. TIMOTEJ JENKO
  2. PABLO ROKO MEDIJA
  3. VID JURKOVIĆ
  4. LEAN CASTALDI
  5. MARK ČERNILEC
  6. MORIS KOVAČ
  7. TIN TOPOLOVEC                                   
  8. PETAR ŠIKIĆ
  9. NOA DOROTIĆ
  10. TJAZ ČUFER                                                   

GU15

  1. NIKA URH
  2. TIA FRANOVIĆ
  3. KARLINA PIBER
  4. VIKTORIA SUDAN
  5. LANA OMOVŠEK
  6. MILA MITOF

SquashTower Open 2015.-2016. poredak

IGRAČ
UKUPNO
1 kolo
2 kolo
3 kolo
4 kolo
5 kolo
6 kolo
1Martin Kegel960144171178139164164
2Viktor Milosavljević780133113141128127138
3Srđan Maksimović7011121341521651380
4Vjeran Krvavica402526460795790
5Marko Lušić352184740917878
6Feđa Gjukić34284062090106
7Petar Galeković33563749201060
8Roko Vončina3151701450000
9Andrej Pegan313325354107670
10Ivan Krznarić2979697104000
11Ivo Dujmov2930858100127
12Sven Orlić2100335268057
13Fran Marcelić164440120000
14Domagoj Kovač1520273849038
15Srećko Blagojević1432444290046
16Tin Bosek1362631360430
17Josip Kazalicki133460047040
18Jan Cerovac1300220273843
19Dean Plavljanić127045340480
20Marko Leban10105051000
21Sven Marušić9843550000
22Damir Rukavina7800041370
23Marko Božić74282917000
23Alexandra Cerovac7400804026
24Nikola Mikac737300000
25Siniša Belamarić710071000
26Krešimir Mudrovčić670000067
27Ramon Gantz5821000037
27Vedran Maljković580005800
28Krešimir Murdovčić570057000
29Mijo Babić545400000
30Matija Mikac494900000
31Josipa Peršun480000048
32Vice Buljanović460000460
33Marjan Glavan440004400
34Ana Kamenski3901623000
34Ognjen Stipetić390003900
35Matija Jelavić3802513000
35Matija Kazalicki380003800
36Tin Spirić340092500
37Sanjin Matković320032000
38Dario Lipovec303000000
39Vice Bujanović260026000
39Juraj Zagorac260000260
40Ivan Kunda200020000
41Branimir Lasničko190190000
42Ivica Jurkić150015000
43Davorin Gordan110011000

Ukupni poredak timske lige u sezoni 2015.-2016.

S
P
N
I
DM
IM
OMS
DS
IS
SETOVI
DP
IP
POENI
BODOVA
SQUASHTOWER14122047938144361081816114667026
SK MEĐIMURJE15120346143214874742115170840724
SQUASHAHOLICS1493238182012580451982173724521
RIJEKA1382332201211076341787146032718
SK MEĐIMURJE 21456329272101965175917124716
BJELOVAR131391636-2061124-6314391769-3305
STUDOŠI1321101438-2463122-5914041734-3305
RECKETLON130581240-2858131-7312611865-6045
DOBRI MOMCI1302111042-3262133-7114531896-4432

________________________
S = susreta | P = pobjeda | N = nerješeno | I = izgubljeno
DM = dobiveni mečevi | IM = izgubljeni mečevi | OMS = omjer mečeva po susretu
DS = dobiveni setovi | IS = izgubljeni setovi| SETOVI = omjer setova
OP
= osvojeni poeni | IP = izgubljeni poeni | POENI = omjer poena

UKUPNI POREDAK NA SQUASHTOWER OPEN TURNIRIMA U SEZONI 2014./2015.

SQUASHTOWER OPEN 2014./2015.

 Igrač1.2.3.4.5.6.7.UKUPNO
Petar Galeković139115153132139133811
Srđan Maksimović 165173164143159804
Ivan Krznarić79875272165122577
Roko Vončina107136104101448
Martin Kegel12814717111403
Marko Lušić586650317973357
Viktor Milosavljević91577495317
Dalibor Šuster6853107228
Josip Kazalicki55206268205
Feđa Gjukić497283204
Nikola Mikac9993192
Ivo Dujmov8499143191
Vedran Švonja190190
Davor Srednoselec16169185
Siniša Belamarić24464347160
Dean Plavljanić41492345158
Marko Božić27312949136
Dušan Šikman132132
Andrej Pegan4585130
Krešimir Murdovčić128128
Andraž Demšar116116
Domagoj Kovač351962116
Matija Mikac5363116
Damir Rukavina333545113
Ivan Kunda392152112
Andrej Sošić8383
Vedran Maljković295180
Vjeran Krvavica7676
Aleksandar Šofranac7070
Fran Marcelić274269
Matija Kazalicki472168
Goran Miličević6666
Igor Pejić6464
Branimir Lasničko16232564
Ognjen Stipetić5858
Boris Joveski381856
Sven Orlić154156
Izidor Sošić4848
Marko Leban4747
Primožić4646
Kunšić4444
Marko Obradović162743
Damir Dolar4141
Paul Musin162541
Sanjin Matković4141
Robert Bardak3939
William Halgas3838
Boštjan Slemenšček3838
Ivica Maljur162036
Aldo Baldani3232
Filip Deverić2929
Matija Jelavić2727
Katarina Milas2727
Rok Repovž2525
Dean Maslovara2424
Ivan Popović1818
Janko Vončina1616
Saša Mejovšek1515
Nikola Aleksić1414
Čedomir Vitorović1313
Dejan Škrbić1212
Davor Blazenić1212
Jan Cerovac1111
Milorad Konstantinović1010
Ivan Tukarić99

UKUPNI POREDAK NA GRAND PRIX TURNIRIMA U SEZONI 2014./2015.

1. Belgrade Trophy, Beograd, 06. rujna 2014.
2. Balkan Cup, Beograd, 25. listopada 2014.
3. Squashtower, Zagreb, 13. prosinca 2014.
4. Athens Open, Atena, 24. siječnja 2015.
5. Konex, Ljubljana, 09. svibnja 2015.
6. Squashtower, Zagreb, 23. svibnja 2015.
7. FINALE, Sofija, 06-07. lipnja 2015.


Muškarci GP 2014./2015.

 Igrač 1.2.3.4.5.6.7.UKUPNO
Vedran Švonja93119140109461
Dušan Šikman8210810782379
Srđan Maksimović11586129330
Martin Kegel 1049719220
Petar Galeković3842118198
Andraž Demšar9687183
Aleksandar Šofranac716440175
Roko Vončina6085145
Stoil Jilev115115
Boštjan Slemenšek183065113
Igor Pejić533821112
Dimitar Jilev104104
Damjan Adlešić9898
Yanos Brogli9393
Jurij Jakše167591
Viktor Milosavljević275279
Mark Hafner7676
Nikola Mikac7474
Goran Milićević14203973
Leonidaa Benovias7171
Andrej Sosič6363
Rosen Nenčev6060
Rok Repovž312556
Aljaž Peternelj5454
Ivan Popović1014201054
Vuk Brcanski4949
Stefan Harbov4949
Feđa Gjukić4141
Dimitar Slavov3838
Matija Mikac3737
Milorad Konstantinović12121236
Ivan Krznarić3636
Marko Lušić3535
Isidor Sosic3434
Miha Primožič3333
Blaž Kunšić3232
Kirili Sotirovski3232
Nikola Aleksić151631
Damir Dolar3131
Damir Rukavina2929
Aldo Baldani2828
Vedran Maljković2727
Lian Todorinov2727
Fran Marcelić2626
Dean Plavljanić2424
Matija Kazalicki2323
Ivo Dujmov131023
Josip Kazalicki2222
Domagoj Kovač2121
Vladislav Farkaš1919
Janko Vončina1818
Dimitrije Jovanović1717
Sven Orlić1717
Igor Kamenica1616
Borislav Mladenov1616
Nikola Filipović1515
Čedomir VItorović1515
Dejan Škrbić1414
Aleks Lupu1414
Jan Cerovac1313
Matthias Harms1313
Pavel Tonov1313
Georgi Topchiev1212
Ognian Chorbadzijev1111
Ivan Tukarić1111
Tomaž Jenko1111
Stefan Papić1111
Kliment Klimentov1010
Mihailo Risteski99

Žene GP 2014./2015.

 Igračica1.2.3.4.5.6.7.UKUPNO
Lana Prokić526173100286
Andrijana Katalenić63838453283
Paulina Radoš 10710562274
Eliza Kargioti96111207
Sara Rojnik85106191
Mojca Blažič9586181
Bojana Milutinović7472146
Nada Bambič108108
Nina Kustec9797
Jelena Dutina9494
Anđela Nešić415091
Yoana Kraeva8989
Saša Rakovec404282
Anelia Dukova7878
Sara Hafner7575
Ana Louisa Chaliasou6767
Stephanie Walton6464
Elena Lamprinakou5656
Franka Vidović5151
Kalina Tsolova4545
Marija Evgrinou301242
Nina Boteva3434
Pia Erjavec3131
Asia Harbova2323
Andreja Kovač2020
Dobrotea Harbova1111
Sevi1010

UKUPNI POREDAK TIMSKE LIGE U SEZONI 2014./2015.


Timska liga 2014./2015.

TIMSPNIDM
(OMS)
IM
(OMS)
OMSDSISSETOVIOPIPPOENIBODOVI
SQUASHTOWER1212004444013726111172499772724
SQUASHAHOLICS1273229191010175261631151911217
SQUASH KLUB MEĐIMURJE1272331171411071391695153216316
SQUASH TEAM RIJEKA12453272258984514461504-5813
SQUASH KLUB BJELOVAR122281434-2063118-5514651762-2976
DOBRI MOMCI121291335-2258119-6114361692-2564
STUDOŠI121291137-2657123-6613301721-3914
S = susreta | P = pobjeda | N = nerješeno | I = izgubljeno
DM = dobiveni mečevi | IM = izgubljeni mečevi | OMS = omjer mečeva po susretu
DS = dobiveni setovi | IS = izgubljeni setovi| SETOVI = omjer setova
OP = osvojeni poeni | IP = izgubljeni poeni | POENI = omjer poena