Tag Archives: Mijo Babić

Timovi [Timska liga 2017.]

DOBRI MOMCI

1. Dean Plavljanić
2. Srećko Blagojević
3. Tin Bosek
4. Jan Cerovac

RECKETLON

1. Roko Vončina
2. Mijo Babić
3. Josip Kazalicki
4. Ivan Dorić

MEĐIMURJE

1. Darko Terek
2. Matija Mikac
3. Marijan Marđetko
4. Filip Kos

SQUASHTOWER II

1. Paulina Radoš
2. Tia Franović
3. Ana Kamenski
4. Mila Mitof

Timovi [Timska liga 2015.]

BJELOVAR

1. Ivan Crljenac
2. Dražen Mrkoci
3. Dario Obran
4. Vedran Turković
5. Hrvoje Horvatić
6. Zlatko Presečan Arvay
7. Redijan Špajgl
8. Bojan Premužić

DOBRI MOMCI

1. Marko Lušić
2. Dalibor Šuster
3. Dejan Plavljanić
4. Domagoj Kovač
5. Srećko Blagojević
6. Tin Bosek

RECKETLON

1. Mijo Babić
2. Vedran Maljković
3. Josip Kazalicki
4. Matija Kazalicki
5. Marko Umičević
6. Luka Bartoniček

RIJEKA

1. Srđan Maksimović
2. Tamas Jovanovics
3. Andrej Pegan
4. Ivan Kunda
5. Marijan Glavan
6. Karlo Čargonja
7. Sanjin Matković
8. Vice Buljanović
9. Ana Milardović

SK MEĐIMURJE

1. Matija Mikac
2. Nikola Mikac
3. Damir Dolar
4. Igor Levak
5. Vedran Žbulj
6. Tomislav Pavlic
7. Predrag Rojko
8. Marijan Marđetko
9. Darko Terek
10. Vedran Milović
11. Filip Kos
12. Saša Dvorski
13. Jurica Benčik
14. Alexander Vugrinec
15. Dejan Levačić
16. Vladimir Novak

STUDOŠI

1. Aldo Baldani
2. Sven Orlić
3. Ognjen Stipetić
4. Ivica Jurkić
5. Ana Kamenski
6. Ivan Tukarić

SQUASHAHOLICS

1. Petar Galeković
2. Fedja Gjukić
3. Ivo Dujmov
4. Marko Leban
5. Sven Marušić
6. Siniša Belamarić
7. Damir Rukavina
8. Mislav Petrović
9. Tino Oreščanin
10. Katarina Milas

SQUASHTOWER

1. Roko Vončina
2. Martin Kegel
3. Vedran Švonja
4. Viktor Milosavljević
5. Ivan Krznarić
6. Fran Marcelić
7. Luka Puškadija
8. Vjeran Krvavica
9. Paulina Radoš
10. Andrijana Katalenić
11. Franka Vidović
12. Jan Cerovac

1. kolo timske lige [2009]

Ove subote, 31. 10. 2009. u organizaciji squash kluba Međimurje u Čakovcu po prvi je puta održana timska liga Hrvatskog squash saveza. U prvoj sezoni natječu se samo 4 ekipe, no uvjereni smo da će se, uzevši u obzir odlične dojmove koje natjecatelji donose s prvog turnira, liga ubuduće profilirati kao izrazito interesantan oblik natjecanja te da će u narednim sezonama privući i neke nove ekipe.

Osim domaćina, ligaški natjecatelji su i ekipa Squashtower iz Zagreba, zatim druga zagrebačka ekipa zbunjujućeg naziva Đolores & Dilkans koja se također sastoji od igrača iz Squashtowera te ekipa squash kluba iz Slavonskog Broda.

U prvom susretu dana Squashtower je u utakmici koja je na momente izgledala neizvjesno slavio protiv squash kluba Međimurje rezultatom 4:1. Najteži bod za Squashtower izborio je Mijo Babić u susretu protiv Predraga Rojka dobivši ga u neizvjesnoj završnici rezultatom 3:2.

U drugom susretu dana obračunali su se Đolores&Dilkans s ekipom Slavonskog Broda te uvjerljivo slavili rezultatom 5:0. U narednom susretu Brod je jednakim rezultatom poražen i od ekipe Squashtowera, no treba izdvojiti odlične igre njihovih juniora, braće Reljić, koji su pokazali da će se na njih trebati računati u narednom razdoblju.

Posljednji susret je odigran između ekipe squash kluba Međimurje i ekipe Đolores&Dilkans gdje su domaćini iskoristili prednost domaćeg terena i slavili rezultatom 4:1.

Nakon završetka svih mečeva neki su otišli svojim domovima, no većina je ostala u prijateljskom druženju s domaćinima koje se je proteglo čak do ranih jutarnjih sati. Međimurci su iskoristili sponzorstva nekih čakovečkih noćnih klubova kako bi svojim gostima omogućili da se opuste nakon zanimljivog sportskog dana.

Pogledajte rezultate i ukupni poredak.