Tag Archives: Mila Mitof

Timovi [Timska liga 2017.]

DOBRI MOMCI

1. Dean Plavljanić
2. Srećko Blagojević
3. Tin Bosek
4. Jan Cerovac

RECKETLON

1. Roko Vončina
2. Mijo Babić
3. Josip Kazalicki
4. Ivan Dorić

MEĐIMURJE

1. Darko Terek
2. Matija Mikac
3. Marijan Marđetko
4. Filip Kos

SQUASHTOWER II

1. Paulina Radoš
2. Tia Franović
3. Ana Kamenski
4. Mila Mitof

PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE I SENIORKE 2017.

Rezultati i konačni poredak:

prvenstvohrvatskezasenioreiseniorke_2017

Ždrijeb i satnica za seniorke:

PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE I SENIORKE seniorke glavni zdrijeb

Ždrijeb i satnica za seniore:

PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE I SENIORKE_seniori_02

Playoff za seniore će se odigrati po ovoj satnici:

PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE I SENIORKE playoff seniori

Prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke održat će se
u Squashtoweru 21.10.2017. – 22.10.2017.
Seniori početak: 21.10.2017. – 12:00h
Seniorke početak 22.10.2017. – 11:00h.

Najava drzavnog prvensta 2017A

2. Otvoreno prvenstvo Zagreba U19

Ždrijeb i satnica

GU13
GU13

GU15
GU15

BU15
BU15

BU19
BU19

2. Otvoreno prvenstvo Zagreba U19, igra se 18. ožujka 2017. u Squashtower-u, Zagreb.

OPZGu19

3. Squashtower Junior Open 2016/2017.

3. Squash tower junior open 2017.

Posted by Croatian Squash Association | Hrvatski squash savez on 4. ožujka 2017

GU11:

1. Korina Centrih
2. Gloria Galić
3. Dora Režić

GU13:

1. Matilda Maričević
2. Kaja Anidžić
3. Roza Miličić

GU15:

1. Tia Franović
2. Mila Mitof
3. Aphrodita Boeche

BU11:

1. Vito Belamarić
2. Lovro Biščanić
3. Mihael Batestin

BU13:

1. Pablo Roko Medija
2. Moris Kovač
3. Tibor Sekely

BU15:

1. Jan Cerovac
2. Sven Centrih
3. Jan Vugrek

2. start fun junior squash open

POREDAK IGRAČA 2. START FUN JUNIOR SQUASH OPEN

Proteklog vikenda 29.-30. listopada 2016. održan je drugi po redu “Start Fun junior squash open” na kojem je nastupilo 40-ak natjecatelja iz susjedne Slovenije, Zagreba i Rijeke.

GU11                                                 

  1. NANJA URH
  2. GLORIA GALIĆ
  3. LAURA ŠVRLJUGA
  4. DORA REŽIĆ
  5. LUCE MARUŠIĆ
  6. JULIJA VIDIC
  7. ZOJA BERCE

BU11  

  1. FRAN PAVLIĆ
  2. DUJE BARAS
  3. LOVRO BIŠČANIĆ
  4. VEDRAN BATISTA
  5. VITO BELAMARIĆ

GU13

  1. VIKTORIA SUDAN
  2. KAJA AMIDŽIĆ
  3. ROZA MILIČIĆ
  4. NIKA NOVOSEL
  5. ENA ČARGONJA

BU13                                                                           

  1. TIMOTEJ JENKO
  2. PABLO ROKO MEDIJA
  3. VID JURKOVIĆ
  4. LEAN CASTALDI
  5. MARK ČERNILEC
  6. MORIS KOVAČ
  7. TIN TOPOLOVEC                                   
  8. PETAR ŠIKIĆ
  9. NOA DOROTIĆ
  10. TJAZ ČUFER                                                   

GU15

  1. NIKA URH
  2. TIA FRANOVIĆ
  3. KARLINA PIBER
  4. VIKTORIA SUDAN
  5. LANA OMOVŠEK
  6. MILA MITOF