Tag Archives: Pablo Roko Medija

11. Prvenstvo Hrvatske za kadete i juniore

Poredak po kategorijama

GU13:
1. Korina Centrih
2. Kaja Amidžić
3. Gloria Galić

GU15:
1. Viktoria Sudan
2. Korina Centrih
3. Kaja Amidžić

GU17:
1. Tia Franović
2. Viktoria Sudan
3. Mila Mitof

BU13:
1. Duje Baras
2. Fabijan Đuran
3. Lovro Bičanić

BU15:
1. Jan Cerovac
2. Vid Jurković
3. Pablo Roko Medija

BU17:
1. Jan Cerovac
2. Jan Vugrek
3. Sven Centrih

BU19:
1. Roko Vončina
2. Ivan Krznarić
3. Sven Centrih

Satnica 11. Prvenstva Hrvatske za kadete i juniore

satnica 11 prvenstvo hrvatske za kadete i juniore

11. Prvenstvo Hrvatske za kadete i juniore održat će se 14. 04. – 14. 04. 2018. u Squashtower-u, Zagreb.

3. Squashtower Junior Open 2016/2017.

3. Squash tower junior open 2017.

Posted by Croatian Squash Association | Hrvatski squash savez on 4. ožujka 2017

GU11:

1. Korina Centrih
2. Gloria Galić
3. Dora Režić

GU13:

1. Matilda Maričević
2. Kaja Anidžić
3. Roza Miličić

GU15:

1. Tia Franović
2. Mila Mitof
3. Aphrodita Boeche

BU11:

1. Vito Belamarić
2. Lovro Biščanić
3. Mihael Batestin

BU13:

1. Pablo Roko Medija
2. Moris Kovač
3. Tibor Sekely

BU15:

1. Jan Cerovac
2. Sven Centrih
3. Jan Vugrek

1. Squashtower Junior Open 2016/2017.

OAuthException: Error validating application. Application has been deleted.

Ukupni poredak 1. Squashtower Junior Open-a, održanog 21. siječnja 2017.

GU15

1. Tia Franović
2. Korina Centrih
3. Gloria Galić
4. Kaja Amidžić
5. Matilda Maričević
6. Roza Miličić
7. Nika Novosel
8. Lucija Siretz

BU13

1. Vid Jurković
2. Pablo Roko Medija
3. Tibor Sekely
4. Moris Kovač
5. Vedran Batista
6. Noa Dorotić

BU15

1. Sven Centrih
2. Jan Vugrek
3. Marko Čorluka
4. Lovro Banić
5. Luka Bajica
6. Tomislav Čale
7. Villy Dragašević
8. Lovro Progar

 

2. start fun junior squash open

OAuthException: Error validating application. Application has been deleted.

POREDAK IGRAČA 2. START FUN JUNIOR SQUASH OPEN

Proteklog vikenda 29.-30. listopada 2016. održan je drugi po redu “Start Fun junior squash open” na kojem je nastupilo 40-ak natjecatelja iz susjedne Slovenije, Zagreba i Rijeke.

GU11                                                 

  1. NANJA URH
  2. GLORIA GALIĆ
  3. LAURA ŠVRLJUGA
  4. DORA REŽIĆ
  5. LUCE MARUŠIĆ
  6. JULIJA VIDIC
  7. ZOJA BERCE

BU11  

  1. FRAN PAVLIĆ
  2. DUJE BARAS
  3. LOVRO BIŠČANIĆ
  4. VEDRAN BATISTA
  5. VITO BELAMARIĆ

GU13

  1. VIKTORIA SUDAN
  2. KAJA AMIDŽIĆ
  3. ROZA MILIČIĆ
  4. NIKA NOVOSEL
  5. ENA ČARGONJA

BU13                                                                           

  1. TIMOTEJ JENKO
  2. PABLO ROKO MEDIJA
  3. VID JURKOVIĆ
  4. LEAN CASTALDI
  5. MARK ČERNILEC
  6. MORIS KOVAČ
  7. TIN TOPOLOVEC                                   
  8. PETAR ŠIKIĆ
  9. NOA DOROTIĆ
  10. TJAZ ČUFER                                                   

GU15

  1. NIKA URH
  2. TIA FRANOVIĆ
  3. KARLINA PIBER
  4. VIKTORIA SUDAN
  5. LANA OMOVŠEK
  6. MILA MITOF